Skip Navigation

Fiyat:  TL 3900.00
3900.00
Miktar:
Ses Kayıt Sistemleri » Profesyonel Ses Kayıt

Vidicode Toplantı Ses Kayıt

Vidicode Toplantı Ses Kayıt

Vidicode toplantı odası ses kayıt sistemi ile toplantılarınızda konuşulan her şeyi kelimesi kelimesine kaydedin, paylaşın, saklayın.

  • Yüksek kaliteli sayısal ses kaydı
  • Opsiyonel CD yazıcı
  • Ses kayıtlarını yerel ağ, USB bellek veya e posta olarak paylaşabilme
  • Kolay kullanım ve yüksek kayıt kapasitesi
  • Çeşitli formatlarda ses kayıt seçeneği (VAW veya MP3)

Vidicode toplantı ses kayıt sitemi ile toplantılarınızın ses kayıtlarını sabit diskinde saklayabilir veya çeşitli yöntemlerle paylaşabilirsiniz.
Tercihinize göre bir veya iki  mikrofon ile tek kanallı (mono) veya iki kanallı (strereo) kayıt yapabilir, kayıtlarınızı bir çeşitli format seçenekleri ile saklayabilirsiniz.

Kolay Kullanım :
İster cihaz üzerinden ister uzaktan kumandası ile sadece bir tuşa basarak ses kaydına başlayabilir, kaydı duraklatabilir veya durdurabilirsiniz. Süren bir kayıt içinde önemli noktaları işearetleyebilir ve dinlerken bu işeretlenmiş yerlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Geniş  Arşivleme Seçenekleri :
Vidicode toplantı odası ses kayıt sistemi  dahili sabit diskinde 1418 saate kadar ses kaydını saklayayabilir. Opsiyonel CD yazıcı ile bir  CD ye 21 saatlik görüşme kayıtların depolayabilir.

Ağ Bağlantısı :
Vidicode toplantı odası ses kayıt sistemini  , yerel ağınıza dahil ederek ses kayıtlarına yerel ağınız üzerinden erişebilirsiniz.  Erişim Yazılımı ile ses kayıtları arasında detaylı aramalar yapabilirsiniz.

Paylaşım Seçenekleri:
Ses kayıtlarını kolaylıkla USB flash belleklere aktarabilir, veya e-posta eki olarak gönderebiirsiniz.

Gelişmiş Güvenlik:
Crypto Card seçeneği ile  ses kayıtlarına sadece IC kart ve kart şifresine sahip  yetkili kişilerin erişebilmesini sağlayabilirsiniz.

Dinlemede kolaylık
Cihazınıza veya bilgisayarınıza USB ile bağlayacağınız Ayak Pedalı sayesinde ses kayıtlarını yazıya dökerken cihazı ellerinizi kullanmadan yönetebilirsiniz.

« Geri