Skip Navigation

Fiyat:  TL 750.00
750.00
Miktar:
Ses Kayıt Sistemleri » Profesyonel Ses Kayıt

Xpeech XVL400 4 Kanal Ses Kayıt Cihazı

  
  

 

 

Xpeech XVL400 4 Kanal Ses Kayıt Cihazı

Xpeech XVL400,  dört analog telefon hattının ses kaydını yapabilien stand alone yapıdaki masa üstü tipi bir ses kayıt cihazıdır.
XVL serisinin diğer cihazlarından farklı olarak ses kayıtlarını sabit disk yerine dahili SD kart tipi bellekte saklar. SD kart tipi bellekte her bir GB alana 80 saatlik kayıt saklanabilmektedir.

Kullanıcı dostu yönetim
Yönetimi oldukça basit olan XVL 400'ün tüm işlevleri ön tarafındaki dokunmatik ekrandan yönetilir.  Dokumatik ekrandaki kullanıcı dostu menüsü ile  cihazın tüm yapılandırma ayarları yapılabildiği gibi, ses kayıtlarını arşivden arama , dinleme ve sürmekte olan görüşmenin eş zamanlı olarak dinlenmesi gibi işlevler de yapılabilmektedir.

Yerel ağ bağlantısı
XVL 400  LAN portu ile yerel ağa bağlanabilir.  Yerel ağda bir DHCP sunucu bulunması durumunda otomatik olarak IP adresi ve diğer ağ ayarları tek adımda kolayca yapılabilmektedir.
Ağa bağlanma özeliği sayesinde, XVL 400 ün yönetimi gerek yerel ağ üzerinden gerekse İnternet üzerinden yapılabilmektedir.
Stand alone tasarımı ile kullanımı sırasında PC gerektirmeyen XVL400'ün dahili belleğinde saklanan ses kayıtları istenildiğinde ağ üzerinden bir PC ye aktarılarak yedeklenebilir. Kutu içeriğinde bulunan PC yönetim yazılımı sayesinde arşivdeki ses kayıtları kolaylıkla bulunabilir ve dinlenebilir.

Güvenlik
Hem XVL 400 cihazının dokunmatik ekranından ulaşılabilen menüsü hem de PC yazılımı ile uzaktan erişim, kullanıcı adı ve şifre korumalı olduğundan yetkisiz kişilerin cihaza erişimleri engellenmiştir.

Kayıt filtreleme
AR 400 kendisine bağlı hatlardan yapılan tüm telefon görüşmelerini kaydettiği gibi istenildiğinde belirli numaralardan gelen veya bu numaralara yapılan aramaların ses kaydını yapmamak için de programlanabilir.  Oldukça kolay bir şekilde yapılabilen bu ayar ile 200 adet telefon numarası ile yapılan tüm görüşmeler ses kayıtları dışında tutularak istenirse sadece çağrı kayıt bilgisini saklama özelliği vardır.

Kayıt başlatma
Bir telefon görüşmesinin ses kaydı hattın kullanımına göre  otomatik olarak başlatılabileceği gibi ses seviyesine bağlı olarak ta  başlatılıp durdurulabilir.

Özellikler

  • Dokunmatik Ekran ile kolay yönetim.
  • Dahili SD kart tipi bellek ile yüksek saklama kapasitesi (1GB alanda 80 saatlik ses  kaydı saklayabilme)
  • Ses kayıtları arşivinden kolay arama , tarih, saat, telefon numarası gelen / giden arama arama uzunluğu kriterlerine gore arama
  • Tüm analog telefon setleri ile uyumlu
  • Yerel Ağ üzerinden PC bağlantısı ile kolay erişim ve yönetim
  • Ağ ve cihaz menüsü üzerinden çok seviyeli kullanıcı yetkilendirme ve yönetimi

Teknik Özellikler:

Güç Kaynağı: AC100/240 V giriş, DC 18 V Adaptör ile
Güç Tüketimi: 5W
Kanal Sayısı: 4 telefon hattı + mikrofon girişi
Bellek: Dahili SD kart tipi bellek ile 80saat/GB
Ses Sıkıştırma: 4 KB/saniye
Arayan numara algılama: DTMF/Bellcore FSK / ETSI FSK
Kayıt tetikleme:Hat kullanımı (off hook) , Polarity reversal, VoX
Kayıt dinletme: Yerel ağ veya Internet ten PC ile Cihaz dahili hoparlöründen
Boyutlar:210x120x70 mm
Ağırlık:1200 g

« Geri