Skip Navigation

Fiyat:  TL 2100.00
2100.00
Miktar:
Faks Makineleri

Vidicode Fax Server Uno

Vidicode Fax Server IP UNO

Vidicode Fax Server UNO, analog telefon hattına bağlanabilen tek kanallı bir faks sunucu çözümüdür.

Yerel alan ağınıza bağlanarak, gelen faksları bir kullanıcının e posta adresine ulaştırır. Destekleyen santraller ile birlikte kullanıldığında gelen faksları birden fazla e posta adresine ulaştırabilir.

Faks Server UNO, gelen ve giden faks trafiğini yönetmenin yanı sıra dahili sabit diskinde arşivler. Yaklaşık 500.000 sayfa kapasiteli arşivde gelen veya giden bir faks, tarih, gönderici , alıcı numara gibi kriterlerle aranabilir. Opsiyonel olarak talep edilecek yükseltilmiş hafıza seçeneği ile iki katına çıkarılabilir. 

Yine opsiyonel olarak sunulan faks kayıt seçeneği ile mevcut faks makinenizden yapılan faks iletişimini de arşivinde saklayabilir.

  • Konvansiyonel faks makineleri yerine kullanılarak kağıt ve toner tasarrufu yapar, sizi kabaran faks arşivlerinden, birden çok faks makinesinden, bunların bakım ve tamirinden kurtarır.
  • Otomatik faks iletme özelliği ile çalışanların verimliliğini arttırır, fakslarınız e-mail ya da kutu içeriğinden çıkan yazılım ile bilgisayardan gönderip alınabilir.
  • Güvenli, onaylı ve hızlı doküman iletimi ve dijital arşivleme özelliği ile hizmet kalitesini yükseltir.

Özellikler

  • Erişim yazılımı ve 10 kullanıcı lisansı dahildir
  • Fakstan e-postaya, e-postadan faksa gönderim özelliği
  • Tüm faks trafiğinin otomatik olarak arşivlenmesi
  • Kolay bağlantı, hızlı kurulum
  • Çok düşük enerji tüketimi (8 Watt)
  • Analog hatta bağlanabilme
  • 500 000 sayfaya kadar dahili arşivleme kapasitesi

 

Yazılımlar

SendFax:
SendFax ile her kullanıcı bilgisayarından dosya yazdırır gibi kolaylıkla faks gönderebilir. SendFax dahili ve uzaktan yönetilen telefon rehberleri; çoklu, zamanlanmış ve öncelikli gönderi özelliklerini sunar. Ayrıca önceden hazırlanmış eklentiler ve kişisel kapak sayfaları da  faksınıza dahil edilebilir.
Entegrasyon/Otomasyon: SendFax faksların başka programlar tarafından gönderilmesi için basit bir yol sunar.

FS-Email:
E-posta gönderir gibi faks gönderin.
FS E-mail e-posta gönderebilen herkesin kolaylıkla faks gönderebilmesini sağlar. Kullanılacağı bilgisayarlara ayrıca bir yazılım kurulmasını gerektirmez. Ağa bağlı tek bir bilgisayarın FS-Email programını çalıştırması yeterlidir. Bu program bir e-posta alıcısı işlevi görür ve e-postaları Fax Server ile gönderilmek üzere faksa dönüştürür. Tüm yazdırılabilir belgeler (Word, PDF vs) fakslanabilir. Ayrıca FS-Email çok işlevli bir cihazdan faks alabilme özelliğine sahiptir.

Fax Server Erişim Yazılımı
Gönderilen veya alınan her faks Fax Server veritabanında depolanır. Fax Server Erişim yazılımı ile gönderilen veya alınan bütün faksları saniyeler içinde görüntüleyebilir ya da fakslar içinde arama yapabilirsiniz.

Özellikler

Genel
Ortam ısısı:0 - 40°C
Boyutlar:17,5 x 22,5 x 7,6 cm
Ağırlık:1000 gram
Güç:230/110V, 50-60 Hz

 

Bağlantılar
Telekom bağlantısı :2x RJ12 ile  Analog telefon hattı, bir giriş, bir çıkış
Dahili hoparlör
Teknik
Güvenlik:EN60950
Telekom:T 11-13
TBR 21
ATAAB-note DE09
EMC:EN55022 Class B EN55024 Class B FCC15 subpart B
« Geri