Skip Navigation

Fiyat:  TL 0.00
0.00
Miktar:
Siemens Santral

Siemens HiPath 1120 Santral

ENTEGRE CLIP
HiPath 1100 sistemleri entegre CLIP özelliğine sahiptir. Hem dahili hemde harici çağrılarda, arayan numara ve isim bilgisi, CLIP destekli bir telefonun ekranından izlenebilir.

1 Harici çağrılarda numara gösterimi, Telekom operatöründen Caller ID hizmeti alındığında mümkündür. Numara ile birlikte isim gösterimi için, arayan numaranın sistem telefon rehberinde kayıtlı olması ve telefon setinin bu özelliği desteklemesi gerekir.

Ücretsiz TAPI
Tüm HiPath 1100 kullanıcıları telefonlarını bilgisayar üzerinden TAPI arayüzü ile kontrol edebilir. Böylece, adres defterinden çağrı başlatma gibi kişisel kullanıma yönelik işlemlerin yanı sıra, gelen çağrıların bir veritabanında sorgulanarak, ekranda arayan hakkında bilgilerin görüntülendiği gelişmiş CTI uygulamaları da kullanılabilir.

ENTEGRE ÇAĞRI MERKEZİ
HiPath 1100 ile mevcut kadronuza çağrı merkezi yetenekleri kazandırabilirsiniz. Aboneler üye oldukları çağrı grubuna giriş-çıkış yapabilirler. Her grubun kendi çağrı kuyruğu mevcuttur. Kuyrukta bekleyenlere anons veya müzik dinletilebilir. Çağrı belirli bir süre sonunda hala yanıtlanmamış ise operatöre veya başka bir aboneye aktarılabilir.

LCR - UCUZ HAT SEÇİMİ
Çağrılarınızı her zaman en uygun tarifeyi sunan operatör üzerinden başlatabilirsiniz.. HiPath 1100 sistemlerinin LCR (Ucuz Hat Seçimi) özelliği, aranan numara, arayan abone, gün veya saate göre otomatik hat seçimi yapabilmenizi sağlar. Üstelik "HiPath 1100 Sistem Yöneticisi" yazılımı sayesinde tüm LCR ayarlarını "görerek" yapabilirsiniz.

« Geri