Skip Navigation

Fiyat:  TL 0.00
0.00
Miktar:
Siemens Gigaset & Kablosuz Erişim

SIEMENS GIGASET M34 USB VOIP ADAPTER

  

Gigaset M34 USB

Öne çıkanlar

 • Internet üzerinden kablosuz telefon aramaları (VoIP)
 • Gigaset kablosuz el cihazları üzerinden bilgisayar uygulamalarını kumanda etme
 • Gigaset kablosuz el cihazları üzerinden Internet uygulamaları
 • Mesajlaşma: Messenger servisleri üzerinden chat yapabilme v.b

Ürün destek

Tanıtım

Gigaset M34 USB, bilgisayarlara takılabilen ufak, kullanımı kolay bir USB adaptörüdür. Size bir dizi inanılmaz seçenek sunar. Internet üzerinden yapacağınız aramalar (VoIP) telefon ücretlerini ciddi oranda azaltacaktır. Messenger servisleri de aynı derecede mümkündür. Internet alert özelliği sayesinde, hangi arkadaşlarınızın ne zaman çevrimiçi olduklarını görebilirsiniz.

Internet telefonu özelliğini kullanabilmek için Gigaset M34 USB, Skype* yazılımı ile birlikte gelmektedir. Gigaset M34 USB adaptörünü bilgisayarınızın USB girişine takmanız yeterlidir. Internet üzerinden gelen telefon sinyalleri bu adaptör sayesinde Gigaset SL550, Gigaset SL440, Gigaset S450, Gigaset S645, Gigaset S440, Gigaset E450, Gigaset C350, Gigaset C340, Gigaset C345 DECT telefonlarına aktarılır. Böylece kablosuz Gigaset el cihazlarınızı kullanarak Internet üzerinden telefon aramalarınızı gerçekleştirebilir ve size sunulan bu mükemmel kalitedeki hizmetin keyfini sürebilirsiniz.


 

Özellikler

 • Internet telefonu (VoIP) için Gigaset telefon sistemleri üzerinden kullanılan veri adaptörü
 • PC üzerinden SMS alıp gönderme
 • Anında mesajların (IMS) ve internet alert' lerinin (hava durumu, borsa v.b) el cihazında gösterilmesi
 • Microsoft® Windows® 98SE, ME, 2000, XP ile uyumlu
 • Gigaset SL550, Gigaset SL440, Gigaset S450, Gigaset S645, Gigaset S440, Gigaset E450, Gigaset C350, Gigaset C345, Gigaset C340 kablosuz DECT telefonları ile internet üzerinden telefon görüşmelerine olanak sağlar.
 • Messenger servislerinin Gigaset kablosuz el cihazları üzerinden kullanımı
 • Gigaset kablosuz el cihazları üzerinden Internet uygulamaları: Evin herhangi bir noktasında Internet radyosu.


Önemli bilgi:

Gigaset M34 USB adaptörü ile VoIP (Voice over IP) telefon özelliği sadece ürün ile birlikte tedarik edilen e-kolay-SkypeTM yazılımı ile çalışır. Skype yazılımının son sürümünü www.e-kolay.net/Skype   sitesinden indirebilirsiniz.

 

 

VoIP (Voice over Internet Protocol), bir başka deyişle "İnternet protokolü üzerinden ses transferi". Bu sayede mevcut internet bağlantınızı kullanarak telefon görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yeni gelişen bu teknoloji ile konuşma maliyetlerinizi düşürmenin yanı sıra farklı iletişim çözümlerine de erişebilirsiniz.

 

Gigaset'le VoIP'in sınırsız kolaylıklarından faydalanabilirsiniz

 

Eskiden VoIP, bilgisayarın karşısında oturup karşı taraf çevrimiçi olduğu takdirde mikrofon kullanarak onlarla konuşabilmek demekti.

Tüm bunlar geçmişte kaldı.

Kablosuz Gigasetler sayesinde internet üzerinden telefon görüşmesi yapmak için artık bilgisayar karşısında oturmanıza gerek yok. Evinizin her köşesinden, hantal mikrofonlar ve kulaklıklara ihtiyaç duymaksızın bir PC'yi veya bir telefon numarasını arayarak telefon görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz

« Geri