Skip Navigation

Fiyat:  TL 0.00
0.00
Miktar:
Siemens Santral

SİEMENS HIPATH 1120

 

ENTEGRE CLIP
HiPath 1100 sistemleri entegre CLIP özelligine sahiptir. Hem dahili hemde harici çagrilarda, arayan numara ve isim bilgisi, CLIP destekli bir telefonun ekranindan izlenebilir.

1 Harici çagrilarda numara gösterimi, Telekom operatöründen Caller ID hizmeti alindiginda mümkündür. Numara ile birlikte isim gösterimi için, arayan numaranin sistem telefon rehberinde kayitli olmasi ve telefon setinin bu özelligi desteklemesi gerekir.

Ücretsiz TAPI
Tüm HiPath 1100 kullanicilari telefonlarini bilgisayar üzerinden TAPI arayüzü ile kontrol edebilir. Böylece, adres defterinden çagri baslatma gibi kisisel kullanima yönelik islemlerin yani sira, gelen çagrilarin bir veritabaninda sorgulanarak, ekranda arayan hakkinda bilgilerin görüntülendigi gelismis CTI uygulamalari da kullanilabilir.

ENTEGRE ÇAGRI MERKEZI
HiPath 1100 ile mevcut kadronuza çagri merkezi yetenekleri kazandirabilirsiniz. Aboneler üye olduklari çagri grubuna giris-çikis yapabilirler. Her grubun kendi çagri kuyrugu mevcuttur. Kuyrukta bekleyenlere anons veya müzik dinletilebilir. Çagri belirli bir süre sonunda hala yanitlanmamis ise operatöre veya baska bir aboneye aktarilabilir.

LCR - UCUZ HAT SEÇIMI
Çagrilarinizi her zaman en uygun tarifeyi sunan operatör üzerinden baslatabilirsiniz.. HiPath 1100 sistemlerinin LCR (Ucuz Hat Seçimi) özelligi, aranan numara, arayan abone, gün veya saate göre otomatik hat seçimi yapabilmenizi saglar. Üstelik "HiPath 1100 Sistem Yöneticisi" yazilimi sayesinde tüm LCR ayarlarini "görerek" yapabilirsiniz.

 

« Geri